722 922 973
Úvod Linkbuilding

Linkbuilding, budování zpětných odkazů

Linkbuilding, neboli budování zpětných odkazů patří k činnostem, které zlepšují pozice webových stránek ve vyhledávačích. Jedná se o vytváření odkazů na internetu, které vedou na webové stránky klienta. Důležité je přitom získávat odkazy kvalitní a tématicky podobné k podporovanému webu.

Cílem budování zpětných odkazů je získat pro Vaše stránky kvalitní tématické odkazy, které jsou důležité pro posuzování stránek vyhledávačem. Pokud tedy na Vaše stránky míří kvalitní tématické odkazy máte větší šanci uspět v konkurenci ostatních webů a umístit se lépe ve vyhledávačích. Díky linkbuildingu získáte více potencionálních zákazníků.

Nabízíme následující formy linkbuildingu:

Registrace do katalogů

Jedná se dnes již o základní formu linkbuildingu, která se většinou provádí na při spouštění stránek. Díky registraci do katalogů získáte velké množství odkazů mířící na Váš web.

Publikace PR článků

Jedná se o další formu linkbuildingu, která je vhodná např. pro podporou jednotlivých produktů na Vašich webových stránkách. Získáte tak kvalitní tématické odkazy nejen na domovskou stránku webové prezentace.

Psaní příspěvků do diskuzí

Nabízíme komentování fór a diskuzí, které jsou tématické k Vašemu webu. Díky tomu docílíte zvýšené návštěvnosti z těchto fór, ale dojde i ke zlepšením pozic ve vyhledávačích.

Výměna odkazů

Výměna odkazů je další činnost, která podpoří Vaši stránku ve vyhledávačích. Zajistíme pro Vás kvalitní odkazy na výměnu, tak aby jste na výměně neprodělali. Kromě výměny zajišťujeme i nákup zpětných odkazů.

Správa inzerce na placla.cz

Placla.cz je unikátní systém díky kterému získáte kvalitní články přímo do blogerů na jejich stránkách. Pomůžeme Vám správně inzerovat pomocí tohoto systému.

Správa inzerce na mlink.cz

Mlink.cz je jeden ze systému, jak získat zpětné odkazy pro Vaší stránku. Pomůžeme Vám zadat poptávku a vybrat nejlepší weby pro nákup odkazů.

 

Proč vybrat právě nás?

Linkbuldingem se zabýváme více než dva roky. Za tu dobu jsme získali velké množství spokojených zákazníků. Jedná se o jednotlivce, kteří se starají například o svůj internetový obchod, ale i o velké SEO agentury, pro které dodáváme zpětné odkazy. Přesvědčte se sami a podívejte se na některé vybrané reference.

Máte již vybráno, nebo naopak nevíte, kterou formu linkbuildingu zvolit? Rádi Vám pomůžeme. Využijte kontaktní formulář níže a my se Vám obratem ozveme.

 

Kontaktní formulář:

{ckform Linkbuilding}

Novinky

30.12.2015

Kompletní redesign starých webových stránek kladenské restaurace Letná. Na nové stránky se můžete podívat na adrese www.restauraceletna.cz.

14.12.2015

Pro našeho klienta Radek Škvára s.r.o. jsme vytvořili nové stránky www.skvarasro.com.

20.11.2015

Vytvoření nových stránek pro osobního trenéra Richarda Juřínka na adrese www.richardjurinek.cz.

Najdete nás na soc. sítí

Doporučujeme

Jsme rádi, když náš spokojený zákazník doporučí svým známým, proto i my zde doporučujeme společnosti i jednotlivce se kterými rádi spolupracujeme a využíváme jejich služeb.

    

Rychlý kontakt

Tvorba webových stránek


WebComfort.cz

E-mail: info@webcomfort.cz
Telefon: 722 922 973
Skype: webcomfort.cz
Adresa: Švihovská 550/21, Praha 4

btn-dalsi

Nabídka tvorby webových stránek

Nabízímě několik balíčků pro tvorbu webových stránek. Pro každého máme vhodný tip stránek podle funkčnosti a ceny.


Třetí box

Zde je prostor pro třetí box...
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم خرید vpn خرید vpn خرید کریو Google